X-ABS-työkalulaukku pohjalaatikolla, 2 työkalutaulua ja TSA-lukko, rullattava
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
X-ABS on erittäin iskunkestävä, joten se soveltuu lentokuljetukseen. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukumista estävä (kumimainen vaikutus), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Alumiinirunko, jossa integroidut sylinterilukot, pykäläsaranat, jotka pitävät kannen auki-asennossa, sekä liukukisko.
0
1 pohjalaatikko peitelevyllä, jaettavissa, korkeus 88 mm.
Sisävarustus:
1 työkalutaulu 25 varrenpidikkeellä ja 1 kiinnityslokero 400 mm, 1 työkalutaulu 10 varrenpidikkeellä, 1 peitelevy 15 varrenpidikkeellä ja 1 kiinnityslokero 400 mm sekä 1 asiakirjatasku, jossa 2 käyntikorttitaskua ja 2 kynänpidikettä.
TSA-lukko: USA:han matkustettaessa amerikkalaiset turvallisuusviranomaiset, 'Transportation Security Administration' (TSA), voivat avata ja sulkea lukot yleisavaimella tarkastusta varten. Näin vältät laukun väkivaltaisen avaamisen (rikotut lukot) tarkastuksen yhteydessä.
Huomautus
Laukku voidaan pyynnöstä toimittaa myös muilla lukitusvaihtoehdoilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidike |
| Laukun kantavuus | 30 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentomatkailuun sopiva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 210 mm |
| Sisäkorkeus | 360 mm |
| Sisäpituus | 470 mm |
| Paino | 6,8 kg |
| Tilavuus | 35 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692540 |
|---|---|
| EAN | 4006793801714 |