Työkalulaukku "Basic" 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kestävä musta ABS-rakenne, kiertävä alumiinirunko ja metallisaranat. Laukku toimitetaan tukevalla ja ergonomisella kantokahvalla. Yksilöllistä merkintää varten mukana 2 tarraa nimikenttään. Työkalutaulut koostuvat likaa hylkivistä ontelorakenteisista PP-levyistä.
2 integroitua metallista salpaa ja 1 kolmipolvinen numerolukko.
Sisävarustus:
Yhteensä 41 kiinnitysmahdollisuutta:
1 pohjalaatikko (voidaan kiinnittää painonapilla) 4 pituusjakajalla (2× lyhyttä ja 2× pitkää).
1 työkalutaulu, jossa 12 varrenpidikettä, sekä 1 litteä lokero pohjalaatikon kantena.
1 työkalutaulu, jossa yhteensä 20 kiinnityslokeroa etu- ja takapuolella.
1 työkalutaulu, jossa 7 elastista nauhaa ja 1 puristustasku kannessa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varsi-/kahvapidin |
| Laukun kantavuus | 15 kg |
| Materiaali | ABS |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Sisäkorkeus | 180 mm |
| Sisäpituus | 440 mm |
| Paino | 5.1 kg |
| Valmistajan merkintä | Perus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6926001 |
|---|---|
| EAN | 4003773056904 |