X-ABS-huoltotyökalulaukut, rullattava, varsipidikkeillä
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
X-ABS on erittäin iskunkestävä, minkä ansiosta se soveltuu lentokuljetukseen. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukumista estävä (kumimainen vaikutus), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Anodisoitu, kaksinkertainen alumiinirunko integroiduilla sylinterilukoilla sekä lasikuituvahvistetut rajoitinsaranat, jotka pitävät kannen auki.
Sisävarustus ommelluilla varsipidikkeillä:
1 pohjalaatikko, jaoteltava, sisältäen työkalutaulun, jossa
16 varsipidikettä kansilevynä (vastaa nro 692717).
1 työkalutaulu, jossa 26 varsipidikettä etu- ja takapuolella (vastaa nro 692711).
1 asiakirjataulu kiinteästi asennettuna kanteen.
Käyttötiedot
Optimaalinen laukku asiakaspalvelu- ja huoltoteknikolle hellävaraisen laukkumateriaalin ja korkean vakauden ansiosta, samalla kun omapaino on alhainen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varren pidike |
| Laukun kantavuus | 30 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentomatkustukseen soveltuva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 360 mm |
| Sisäkorkeus | 190 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 6.6 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692706 |
|---|---|
| EAN | 4045197375254 |