Huoltotyökalulaukku pohjalaatikolla ja työkalutauluilla
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
X-ABS on erittäin iskunkestävä, mikä tekee siitä sopivan lentokuljetuksiin. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukumista estävä (kumitusvaikutus), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Jauhemaalattu painevaletusta alumiinista valmistettu runko 3D-alumiinikaarilla, integroiduilla sylinterilukoilla ja kaasujousilla, jotka pitävät kannen auki-asennossa.
Sisävarustus:
1 pohjalaatikko sisältäen työkalutaulun, jossa kannessa 11 joustonauhaa (nro 692982), 1 pitkittäinen väliseinä (nro 692993) pohjalaatikossa, 1 työkalutaulu työkalupidikkeillä etu- ja takapuolella (nro 692988), 1 työkalutaulu 23 joustonauhalla ja 1 puristustasku etu- ja takapuolella (nro 692989).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin; Puristinpidin |
| Laukun kantavuus | 35 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentokuljetukseen soveltuva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Sisäkorkeus | 200 mm |
| Sisäpituus | 470 mm |
| Paino | 6.8 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 692955 |
|---|---|
| EAN | 4045197570611 |