Huoltotyökalulaukku pohjalaatikolla ja työkalutauluilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikkosisäkkeet on valmistettu ruiskuvaletusta muovista. Polykarbonaattimuovin etuja ovat korkea sitkeys, lujuus, jäykkyys ja kovuus laajalla lämpötila-alueella. Alumiinirunko muovisilla kulmasuojilla, integroitu yhdistelmälukko ja sarana, joka pitää kannen auki-asennossa.
Sisustus sisämitoille, korkeus 150 mm:
1 jaettava pohjalaatikko, jossa 12 joustavaa kaksoislenkkiä. 2 poikittaista väliseinää ja sisälaatikot pohjalaatikossa. 1 työkalutaulu, jossa 9 kangaslenkkipidikettä ja työkalupidikkeitä etu- ja takapuolella.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin; Kiinnikepidin |
| Laukun kantavuus | 35 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentokuljetukseen soveltuva |
| Materiaali | PC |
| Sisäleveys | 275 mm |
| Sisäkorkeus | 150 mm |
| Sisäpituus | 435 mm |
| Paino | 4,6 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692810 |
|---|---|
| EAN | 4045197806321 |