Huoltotyökalulaukku pohjalaatikolla ja työkalutauluilla XL XL
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
X-ABS:stä valmistetut laukut ovat erittäin iskunkestäviä, joten ne soveltuvat lentokuljetukseen. Jauhemaalattu painevaletusta alumiinista valmistettu runko, 3D-alumiinisangat, integroidut sylinterilukot ja kaasujouset, jotka pitävät kannen auki-asennossa.
Sisävarustus:
1 pohjalaatikko, jossa 5 pientarvikesäiliötä, mukaan lukien työkalutaulu työkalupidikkeillä kannen tapaan (nro 693083), 1 työkalutaulu, jossa 45 elastista nauhaa etu- ja takapuolella (nro 693087), 1 työkalutaulu, jossa 23 elastista nauhaa ja 1 puristustasku etu- ja takapuolella (nro 693089).
Huomautus
TSA-lukko omatoimiseen asennukseen saatavissa pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varsi-/kahvapidin; Kiinnitinpidin |
| Laukun kantavuus | 35 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentokuljetukseen soveltuva |
| Materiaali | ABS |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Sisäkorkeus | 200 mm |
| Sisäpituus | 470 mm |
| Paino | 6.5 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G693020XL |
|---|---|
| EAN | 5733439146340 |