Huoltotyökalulaukku pohjalaatikolla ja työkalutauluilla
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
X-ABS on erittäin iskunkestävä, mikä tekee siitä sopivan lentokuljetukseen. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukumaton (kumimainen vaikutus), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Jauhemaalattu painevaletusta alumiinista valmistettu runko, jossa on 3D-alumiinisangat, integroidut sylinterilukot ja kaasujouset, jotka pitävät kannen auki.
Sisävarustus:
1 pohjalaatikko, sisältäen työkalutaulun, jossa on kannessa 10 joustonauhaa (nro 6929801), 1 pitkittäinen väliseinä (nro 692993) pohjalaatikossa, 1 työkalutaulu, jossa on 38 joustonauhaa etu- ja takapuolella (nro 692985), 1 työkalutaulu, jossa on 19 joustonauhaa ja 1 puristustasku etu- ja takapuolella (nro 692986).
Rakenne
TSA-lukolla.
Rakenne
X-ABS on erittäin iskunkestävää, joten se soveltuu lentokuljetukseen. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukuestoinen (kumimainen vaikutus), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Jauhemaalattu painevaletusta alumiinista valmistettu runko, 3D-alumiinisangat, integroidut sylinterilukot ja kaasujouset, jotka pitävät kannen auki.
Sisävarustus:
1 pohjalaatikko sisältäen työkalutaulun, jossa 10 elastista nauhaa kantena (nro 692980 1), 1 pituussuuntainen väliseinä (nro 692993) pohjalaatikossa, 1 työkalutaulu, jossa 38 elastista nauhaa etu- ja takapuolella (nro 692985), 1 työkalutaulu, jossa 19 elastista nauhaa ja 1 puristustasku etu- ja takapuolella (nro 692986).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidike; Varrenpidike |
| Laukun kantavuus | 35 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentokuljetukseen sopiva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 300 mm |
| Sisäkorkeus | 180 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 5.8 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 692950 |
|---|---|
| EAN | 4062406615710 |