ABS-työkalulaukku pohjalaatikolla ja työkalutauluilla 1 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Lukko, metallisaranat ja liukukisko integroitu runkoon. Hyväksytty lentokoneen käsimatkatavaraksi.
Sisävarustus:
1 jaoteltava pohjalaatikko sis. työkalutaulu 16 lokerolla kantena,
1 työkalutaulu 26 varrenpidikkeellä (nro 69271100a2711).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidike |
| Laukun kantavuus | 20 kg |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 310 mm |
| Sisäkorkeus | 170 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 3.8 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6923011 |
|---|---|
| EAN | 4006793001220 |