ABS-työkalulaukku, 4 työkalutaulua 1 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lukot, metallisarana ja liukukisko integroituna runkoon. Hyväksytty lentokoneen käsimatkatavaraksi.
Sisävarustus
1 työkalutaulu, jossa 26 varrenpidikettä (nro 692711),
1 työkalutaulu, jossa 16 varrenpidikettä (nro 692712),
1 työkalutaulu, jossa 10 varrenpidikettä (nro 692714),
1 työkalutaulu, jossa kiinnittimiä ja kuminauhoja (nro 692715).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varsi-/kahvapidin |
| Laukun kantavuus | 20 kg |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 310 mm |
| Sisäkorkeus | 170 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 3,8 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6921011 |
|---|---|
| EAN | 4006793001190 |