Systembox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Monipuoliseen, erilaisten työkalutyyppien säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 159 mm |
| Sisäkorkeus | 36 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 45 mm |
| Ulkomitat pituus | 226 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 167 mm |
| Sisäpituus | 220 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 630315 |
|---|---|
| EAN | 4045197610874 |