Järjestelmälaatikko 300
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tyhjä muovirasia nro 412474:lle.
Rakenne
Suljentapuristimella.
Rakenne
Tyhjä muovirasia tuotteelle nro 412474.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Järjestelmälaatikko |
|---|---|
| Sisäleveys | 176 mm |
| Sisäkorkeus | 29 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 40 mm |
| Ulkomitat pituus | 475 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 200 mm |
| Sisäpituus | 466 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G630327300 |
|---|---|
| EAN | 4062406754624 |