Järjestelmälaatikko
Styckpris:
6,35€
Tuotekuvaus
Rakenne
Tyhjä muovikotelo nro 412474:lle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Järjestelmälaatikko |
|---|---|
| Sisäleveys | 103 mm |
| Sisäkorkeus | 33 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 43 mm |
| Ulkomitat pituus | 275 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 125 mm |
| Sisäpituus | 366 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 630327 |
|---|---|
| EAN | 4062406754617 |