Systembox 22-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Monipuoliseen, erilaisten työkalutyyppien säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 101 mm |
| Sisäkorkeus | 78 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 89 mm |
| Ulkomitat pituus | 197 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 114 mm |
| Sisäpituus | 191 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63032022-2 |
|---|---|
| EAN | 4045197610928 |