Kulmatappi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pyöreää erikoistyökaluterästä, karkaistu, taivutettu 90°, kartiomaiset työpäät sitkekarkaistu, lakattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rengasrauta |
|---|---|
| Kärjen ⌀ | 6 mm |
| Kartion pituus | 70 mm |
| Varren ⌀ | 14 mm |
| Sankapituus lyhyt sivu | 120 mm |
| Jalan pituus, pitkä sivu | 400 mm |
| Paino | 0.5 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 759815 |
|---|---|
| EAN | 4049002024306 |