Laakerin ulosvetäjä sivulla olevalla kiristysruuvilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulosvetäjän varsissa erityisesti muotoillut tartuntapinnat, jotka yhdessä kiristyspannan kanssa mahdollistavat laakerin irrottamisen vääntämällä (nro 881180).
Käyttötiedot
Sisään upotettujen kuulalaakereiden, laakerirenkaiden ym. ulosvetoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaksivartinen ulosvedin |
|---|---|
| Teho | 1 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 12 - 50 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 70 mm |
| Koukkujen määrä | 2 |
| Paino | 0.69 kg |
| Valmistajan merkintä | 204 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 881180 |
|---|---|
| EAN | 4021176028168 |