Kolmihaarainen ulosvedin esiasetettavalla avautumalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Järeät ulosvetimet suurella kiristysvoimalla ja erinomaisella pitovyydellä. Säätöavaimella symmetrisesti kiristyvät varret on helppo säätää tarvittavaan tartuntaleveyteen. Työkappale pysyy tukevassa otteessa. Tartuntavarsien irtoaminen tai luisuminen on täysin mahdotonta.
Vain ulkopuoliseen vetoon.
Käyttötiedot
Erittäin tiukasti kiinni olevien kuulalaakereiden, hammaspyörien, hihnapyörien ja vastaavien osien irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kolmihaarainen ulosvedin |
|---|---|
| Teho | 9 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 35–150 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 125 mm |
| Koukkujen määrä | 3 |
| Ulkokuusiokanta | 19 mm |
| Maksimivääntömomentti | 190 Nm |
| Paino | 1.72 kg |
| Valmistajan merkintä | 12 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 880950 |
|---|---|
| EAN | 4021176006791 |