Kaksivartinen ulosvetäjä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Käännettävillä varsilla (ulko- ja sisäpuoliseen vetoon), vankalla siltarungolla ja järeällä karalla. Haluttu tartuntaväli säädetään helposti siirtämällä varsia.
Käyttötiedot
Ulosvedin, joka säädetään nopeasti vaadittuun tartuntaväliin. Hammaspyörille, laakereille, kiekoille ym.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaksivartinen ulosvetäjä |
|---|---|
| Teho | 2 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 120 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 100 mm |
| Koukkujen määrä | 2 |
| Ulkokuusiokanta | 17 mm |
| Paino | 1.255 kg |
| Sisäinen puristusleveys | 55 - 105 mm |
| Valmistajan merkintä | 110 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 880930 |
|---|---|
| EAN | 4021176923784 |