Kaksivartinen yleisulosvedin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Itsestään kiristyvät varret saavat aikaan sen, että kiristysvoima kasvaa suhteessa vetovoimaan.
Käyttötiedot
Jousitoiminnon ja kapean rakenteen ansiosta ulosvedintä voidaan käyttää myös vaikeapääsyisissä tiloissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaksivartinen ulosvedin |
|---|---|
| Teho | 2.5 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 20–150 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 150 mm |
| Koukkujen määrä | 2 |
| Ulkokuusiokanta | 10 mm |
| Maksimivääntömomentti | 35 Nm |
| Paino | 0.875 kg |
| Valmistajan merkintä | 482 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G880020 |
|---|---|
| EAN | 4021176479939 |