Kaksivartinen ulosvedin pikapikasäädöllä, kapeat ulosvetovarret
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kapeilla ulosvetovarsilla.
Käyttötiedot
Soveltuu erinomaisesti ahtaisiin väleihin ja vaikeapääsyisiin paikkoihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaksivartinen ulosvedin |
|---|---|
| Teho | 5 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 40 - 160 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 150 mm |
| Koukkujen määrä | 2 |
| Ulkokuusiokanta | 22 mm |
| Maksimivääntömomentti | 120 Nm |
| Paino | 3.04 kg |
| Sisäinen puristusleveys | 100 - 220 mm |
| Valmistajan merkintä | 20+S |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 880450 |
|---|---|
| EAN | 4021176756481 |