Kaksivartinen ulosvedin pikisäädöllä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säätönupeilla nopeaan ja työkaluttomaan irrotukseen sekä ulosvetimen varsien siirtämiseen.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöinen laakereiden, hammaspyörien ym. irrotukseen.
Soveltuu sekä ulko- että sisäpuoliseen vetoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | kaksihaarainen ulosvedin |
|---|---|
| Teho | 4.5 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 30–90 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 100 mm |
| Koukkujen määrä | 2 |
| Ulkokuusiokanta | 17 mm |
| Maksimivääntömomentti | 80 Nm |
| Paino | 1.27 kg |
| Sisäinen puristusleveys | 70–140 mm |
| Valmistajan merkintä | 20+ |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 880400 |
|---|---|
| EAN | 4021176644771 |