Itsekeskittävä kolmivartinen ulosvetäjä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kompakti rakenne, jossa nivelöity säätö tartuntaleveydelle. Kun karan paine vaikuttaa, ulosvetovarret ympäröivät irrotettavan osan automaattisesti yhä suuremmalla voimalla. Ulosvetovarret laadukkaasta työkaluteräksestä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kolmihaarainen ulosvedin |
|---|---|
| Itsekeskittyvä | kyllä |
| Teho | 8 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 23 - 160 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 160 mm |
| Koukkujen määrä | 3 |
| Ulkokuusiokanta | 19 mm |
| Maksimivääntömomentti | 180 Nm |
| Paino | 2.45 kg |
| Valmistajan merkintä | 45 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 881010 |
|---|---|
| EAN | 4021176016691 |