Itsesentrioituva kaksivartinen ulosvedin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin siro rakenne, jossa nivelöity säätö tartuntaleveyden säätämiseen. Kun karan paine vaikuttaa, ulosvetimen varret tarttuvat irrotettavaan osaan automaattisesti yhä suuremmalla voimalla. Ulosvedinvarret laadukkaasta työkaluteräksestä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | kaksivartinen ulosvedin |
|---|---|
| Itsekeskittyvä | kyllä |
| Teho | 6 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 23–160 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 160 mm |
| Koukkujen määrä | 2 |
| Ulkokuusiokanta | 19 mm |
| Maksimivääntömomentti | 140 Nm |
| Paino | 1,9 kg |
| Valmistajan merkintä | 44 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 881000 |
|---|---|
| EAN | 4021176016288 |