Mekaaninen mutterinhalkaisija
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mekaaninen mutterinhalkaisija jumittuneiden tai liian tiukalle kiristettyjen muttereiden (laatu luokkaan 6 asti) halkaisuun ilman, että kierretapit vaurioituvat. Taltta (karkaistuilla terillä) on helppo vetää ulos, eikä se jumitu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mutterinhalkaisija |
|---|---|
| Jänneväli | 27 - 36 mm |
| Muttereille | M18–M24 |
| Kokonaispituus ilman paineruuviä | 125 mm |
| Taltan kärjen leveys | 16 mm |
| Valmistajan merkintä | 55 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 884850 |
|---|---|
| EAN | 4021176020223 |