Jyrsitty viila, terä 300 mm 300 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G519130300
- Varastotilanne
- 63kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Jyrsityt viilat erottuvat erittäin suurella terävyydellä täysin jyrsittyjen hampaiden ja optimaalisesti muotoiltujen lastukammioiden ansiosta. Tämän ansiosta myös pehmeistä ja tahmeista materiaaleista irtoavat lastut poistuvat luotettavasti.
Ei tukkeutumisvaaraa.
Terä, jyrsitty kolmelta sivulta
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsityt viilat |
|---|---|
| Normi | DIN 7264 |
| Muoto | A |
| Leikkausetäisyys n. | 1.5 mm |
| Materiaalille | Ruostumaton teräs, kovat materiaalit, synteettihartsi, pelti. Sopii reunojen murtamiseen, purseiden poistoon ja viimeistelyyn. |
| Tuotenimen attribuutti | hieno |
| Pituus ilman tappia | 300 mm |
| Poikkileikkaus | 31×7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G519130300 |
|---|---|
| EAN | 2050001696250 |