Aksellinen pyöröharja ruostumaton lanka 0,30 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Aaltoilevat erikoislankalaadut, varsi-⌀ 6 mm.
Käyttötiedot
Käsihiomakoneisiin, joustaviin akseleihin tai käsiporakoneisiin pintakäsittelyyn, kuten ruosteen tai hehkuhilseen poistoon sekä puhdistukseen. Suuret kierrosluvut antavat moninkertaisesti paremman tehon.
Ruosteenpoistoon, hilseen poistoon, puhdistukseen.
Tekniset tiedot
| Harjan materiaali | INOX-lanka |
|---|---|
| Punontakuvio | aaltoileva |
| Tuotetyyppi | Pyöröharja |
| Harjan leveys l1 | 15 mm |
| Harjaspituus h1 | 20 mm |
| Harjan leveys l1 | 18 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Harjan paksuus | 0,3 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 80 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 15000 min-1 |
| Harjan leveys | 18 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 574225 |
|---|---|
| EAN | 4067263934738 |