Kiristysruuvi sisäisellä jäähdytyksellä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiristysruuvi (sinkitty) sisäkuusiolla.
Jäähdytysnestereikä.
Käyttötiedot
GARANT pyörö- ja rengasharjojen kiinnitykseen.
Käytä oikeaa kiristysmomenttia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysruuvi |
|---|---|
| Avaimenväli | 6 mm |
| Tapin ⌀:lle | 22 mm |
| Kierteen koko | M10 |
| Pään paksuus k | 8,5 mm |
| Pään ⌀ | 32 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 20 Nm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 575096 |
|---|---|
| EAN | 4062406057060 |