Teroitustyökalu boorikarbidihiomalaikoille (ilman pidintä)
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G599450
- Varastotilanne
- 136kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Hiomakivi puhtaasta sinteröidystä boorikarbidista (ilman sideainetta), timantin jälkeen kovinta materiaalia.
Käyttötiedot
Taloudelliseen hiomalaikkojen teroitukseen ja profilointiin. Teroita vain reunoilla, ei koskaan koko pinnalla!
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teroituskivi |
|---|---|
| Leveys | 12 mm |
| Pituus | 75 mm |
| Korkeus | 6 mm |
| Hiomalaikoille kovuusasteeseen asti | M (keskikova) |
| Hiomalaikoille enintään ⌀ | 300 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G599450 |
|---|---|
| EAN | 2050001034359 |