Minihiomanauha ⌀ 100×100 mm 280
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Minihiomanauhat ⌀ 100×100 mm (314×100 mm).
Hienorakenteinen pyramidipinta takaa parhaimman viimeistelytuloksen ja pisimmän käyttöiän. Sopii erityisesti teräslevyjen välihiontaan.
Käyttö
Tasohioma- ja satinointikoneisiin, joissa kiinnitysrullat nro 568570 - 568577 (reiän ⌀ 19 mm). Kierrosluku enintään 5000 min−1.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotetyyppi | Hiomanauha |
| Valmistajan merkintä | 237AA |
| Hiomanauhan halkaisija | 100 mm |
| Hiomanauhan leveys | 100 mm |
| Raekoko | 280 |
| Hiomanauhan pituus | 320 mm |
| 3m-raemerkintä | A065 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G568538280 |
|---|---|
| EAN | 8718734418719 |