Kiinnitysrulla ⌀ 100 × 100 mm AIR Ilma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm, kaksoiskiilauralla.
Pneumaattinen malli, kovuus voidaan säätää yksilöllisesti. Sisältää sovittimen polkupyöräpumpuille.
Käyttötiedot
Minilaikkahiomanauhojen kiinnitykseen nro 568531–568561.
Tekniset tiedot
| Reiän ⌀ | 19 mm |
|---|---|
| Rullan leveys | 100 mm |
| Hylsyn ⌀ | 100 mm |
| Tuotetyyppi | Satinointivalssin pidike |
| Rakenne | pneumaattinen |
| Väri | musta |
| Kovuusaste | AIR |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G568577AIR |
|---|---|
| EAN | 4062406297961 |