Satinointiharja, hiomanailon 1,2 mm, SiC 80
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mitat ⌀ 100×70 mm, reikä-⌀ 19 mm kaksoiskiilauralla.
Nylonharjat, jotka on sidottu piikarbidilla, karkeus 80.
Erittäin joustava ja mukautuva. Soveltuu erittäin hyvin purseiden poistoon, puhdistukseen ja profiloitujen pintojen karhennukseen.
Käyttötiedot
Satinointikoneissa väliholkkisarjan nro 568439 kanssa.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | piikarbidilla (SiC) |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Tuotetyyppi | Satinointiharja |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 100×70 mm |
| Harjan leveys | 70 mm |
| Harjan paksuus | 1.2 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 100 mm |
| Reiän ⌀ | 19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G568436 |
|---|---|
| EAN | 4017359204351 |