Pyörösahanterä puulle, vaihteleva hammastus
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyörösahanterä käsipyörösahoihin.
Käyttötiedot
Puun työstöön.
Rakenne
Standard for Wood -vakiomallisarja.
Rakenne
Pyörösahanterä käsipyörösahoihin.
Käyttötiedot
Puun työstöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörösahanterä |
|---|---|
| Sopii materiaalille | Puu |
| Hampaiden lukumäärä | 20 |
| Terän halkaisija d | 85 mm |
| Reiän ⌀ | 15 mm; 15 mm; 15 mm |
| Sahausleveys b | 1,1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 583950 |
|---|---|
| EAN | 3165140754279 |