Puukkosahan terä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kovametallihampaiset Lazer CT™ ‑puukkosahanterät takaavat korkean leikkauskapasiteetin ja pitkän käyttöiän.
Käyttötiedot
Ruostumattoman teräksen ja valuraudan työstöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puukkosahan terä |
|---|---|
| Sahanterän materiaali | VHM |
| Leikkuutyyppi | suora hammastus, nopea (karkea); suora hammastus, nopea (karkea); suora hammastus, nopea (karkea) |
| Lehtien lukumäärä | 1 |
| Optimoitu materiaaleille | INOX; valugoodi; INOX; valugoodi; INOX; valugoodi |
| Levyn paksuus (perforoitu paneeli) | 4-12 mm |
| Metalliprofiili (avoin) | < 175 mm |
| Terän pituus | 229 mm |
| Merkintä | 9108RCT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 588745 |
|---|---|
| EAN | 885363190335 |