Puukkosahanteräsarja
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Bimetalliset sahanterät Vario-hammastuksella puun sahaamiseen.
Toimitussisältö
25 osaa
Tekniset tiedot
| Kone | Puukkosaha |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Puukkosahanterä |
| Hammasjako | 1,8 + 2,6 mm |
| Sahanterän materiaali | BiM |
| Leikkuutyyppi | suorat hampaat, hieno; suorat hampaat, hieno; suorat hampaat, hieno |
| Lehtien lukumäärä | 5 |
| Soveltuvuus | _922VF |
| Optimoitu materiaaleille | Puu metallilla; Puu metallilla; Puu metallilla |
| Terän pituus | 150 mm |
| Merkintä | 922VF |
| Levyn paksuus (puu, jossa metalliosia) | < 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 588615 |
|---|---|
| EAN | 4067263119227 |