Pistosahanteräsarja
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pistosahanterä metallille. Kiinnitys: yksikynsivarsiRakenne
Progressiivinen hammastus yhdistää helpon sahauksen aloituksen (ei värinää ohutta peltiä työstettäessä) ja korkean työstökapasiteetin.
Toimitussisältö
25 osaa
Malli
Pistosahanterä metallille. Yksikynsivarsi
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pistosahanterä |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 25 osaa |
| Levyn paksuus (umpilevy) | 1-3 mm |
| Sahanterän materiaali | HSS |
| Leikkuutyyppi | suora hammastus, hieno; suora hammastus, hieno; suora hammastus, hieno |
| Lehtien lukumäärä | 25 |
| Soveltuvuus | _T118A |
| Optimoitu materiaaleille | Teräs |
| Merkintä | T118A |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 588410 |
|---|---|
| EAN | 4045197636768 |