Katkaisulaikka Basic* 2 in 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Yleiskäyttöiset katkaisulaikat profiilien, putkien ym. katkaisuunSuoritus
Spesifikaatio A46BF; 2-in-1.
Rakenne
Yleiskäyttöiset katkaisulaikat profiilien, putkien ym. katkaisuun
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Optimoitu materiaaleille | INOX; Teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Suositeltu työskentelykulma | 90 astetta |
| Kone | Kulmahiomakoneet |
| Tuotetyyppi | Katkaisulaikka |
| Muotin kuvaus | suora |
| Levyn leveys | 1,6 mm |
| Muotin kuvaus | suora |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Spesifikaatio | A46BF |
| Materiaalipaksuudelle | 7,7–8 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 12200 min-1 |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 563600 |
|---|---|
| EAN | 9003172404165 |