Yhdistelmähiomalaikka PREMIUM*** CUT AND GRIND
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ohut yhdistelmähiomalaikka, jossa multilayer-rakenne korkean vakauden saavuttamiseksi sekä suoja syviä leikkauksia vastaan pullistuma-alueella.
Käyttötiedot
Katkaisuun ja kevyeen hiomiseen ilman työkalunvaihtoa.
Spesifikaatio
A46Q-BFXA.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Optimoitu materiaaleille | INOX; teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Suositeltu työskentelykulma | 90 astetta; 20–30 astetta |
| Kone | Kulmahiomakoneet |
| Tuotetyyppi | Katkaisulaikka |
| Spesifikaatio | A46Q-BFXA |
| Muotin kuvaus | taivutetut |
| Muotin kuvaus | taivutetut |
| Levyn leveys | 2 mm |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Spesifikaatio | A46Q-BFXA |
| Materiaalipaksuudelle | 6–10 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 12200 min-1 |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 563220 |
|---|---|
| EAN | 9003170019156 |