Katkaisulaikka, erittäin tehokas PREMIUM*** ERITTÄIN OHUT
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pieni levypaksuus mahdollistaa nopean katkaisun vaivattomasti ja säästää huomattavasti aikaa.
Siistit leikkuupinnat, lähes ei lainkaan purseita.
Erittäin vakaa tehokas katkaisulaikka uusinta sukupolvea, miellyttävä katkaisutuntuma ja erittäin korkea tehokkuus karkeiden, itseteroittuvien sivupintojen ansiosta.
Tekniset tiedot
A46R-BFP.
Rakenne
Pieni laikan paksuus mahdollistaa nopean katkaisun vähällä vaivalla ja huomattavalla ajansäästöllä.
Siistit leikkuupinnat, lähes ei lainkaan purseen muodostusta.
Erittäin vakaa, korkean suorituskyvyn katkaisulaikka uusinta sukupolvea: miellyttävä katkaisuntuntuma ja erittäin korkea tehokkuus karkeiden, itseään puhdistavien sivupintojen ansiosta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Suositeltu työskentelykulma | 90 astetta |
| Kone | kulmahiomakoneet |
| Tuotetyyppi | katkaisulaikka |
| Spesifikaatio | A60R-BFP |
| Muotin kuvaus | suora |
| Muotin kuvaus | suora |
| Levyn leveys | 1.6 mm |
| Levyn ⌀ | 178 mm |
| Spesifikaatio | A46R-BFP |
| Materiaalipaksuudelle | 7.7 - 8 mm |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 563165 |
|---|---|
| EAN | 9003172420424 |