Katkaisulaikka, erittäin tehokas malli OHUT
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ohut malli nopeaan ja taloudelliseen katkaisuun, pitkä käyttöikä.
Spesifikaatio
A46R-BF.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Suositeltu työskentelykulma | 90 astetta |
| Kone | Kulmahiomakoneet |
| Tuotetyyppi | Katkaisulaikka |
| Spesifikaatio | A46R-BF |
| Muotin kuvaus | suora |
| Muotin kuvaus | suora |
| Levyn leveys | 1.6 mm |
| Levyn ⌀ | 115 mm |
| Spesifikaatio | A46R-BF |
| Materiaalipaksuudelle | 7.7 - 8 mm |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 563277 |
|---|---|
| EAN | 4045197967480 |