GARANT Master Uni katkaisulaikka EXTRA OHUT teräs, ruostumaton teräs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
Itseteroittuva keraaminen rae (CER) ja uusi tehokas sidosjärjestelmä mahdollistavat moninkertaisesti suuremman hiontatehon ja jatkuvan aggressiivisuuden erittäin kylmässä hionnassa verrattuna perinteisiin katkaisulaikkoihin (A).
- Korkein tuottavuus erittäin nopean katkaisun ansiosta.
- Optimaalinen tasapaino erittäin pehmeän katkaisun (pienellä voimankäytöllä) ja pitkän käyttöiän välillä.
- Spesifikaatio: CER60Q-BF.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | Keramiikka |
|---|---|
| Optimoitu materiaaleille | INOX; Teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Suositeltu työskentelykulma | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Katkaisulaikka |
| Hioma-aine | Keraaminen jyvä (CER) |
| Muotin kuvaus | suora |
| Muotin kuvaus | suora |
| Levyn leveys | 1 mm |
| Levyn ⌀ | 115 mm |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 563240 |
|---|---|
| EAN | 4069515040242 |