Puhdistuslaikka (A) 115 mm 115 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Puristettu kuitunailon, jossa hartsisidotut hiomajyvät, mahdollistaa hionnan ja viimeistelyn samassa työvaiheessa.
Erittäin kestävä, tiiviisti kudottu ja hieno hiomanailonrakenne, jolla on suuri joustavuus ja hiontateho.
Käyttötiedot
Puhdistukseen ja jäysteenpoistoon hienolla pintaviimeistelyllä.
Lasikuitukiekolla suoraan kiinnitykseen kulmahiomakoneisiin.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Maksimikehänopeus | 60 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Muotin kuvaus | tasainen |
| Tuotetyyppi | karkea puhdistushiontanailon |
| Levyn ⌀ | 115 mm |
| Hienousaste | keskikarkea |
| Kovuusaste | pehmeä |
| Suositeltu kierrosluku | 5000–7000 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku: | 11000 min-1 |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G566757115 |
|---|---|
| EAN | 4067263046875 |