Puhdistuslaikka (A) 125 mm 125 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Puristettu kuitunailon hartsisidotuilla hiomajyvillä mahdollistaa hionnan ja viimeistelyn samalla työvaiheella.
Erittäin kestävä, tiheästi kudottu ja hieno hiomanailonrakenne, jolla on suuri joustavuus ja hiomateho.
Käyttötiedot
Puhdistukseen ja jäysteen poistoon hienolla pintaviimeistelyllä.
Lasikuitukangasalustalla suoraan kulmahiomakoneisiin kiinnitettäväksi.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Maksimikehänopeus | 60 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Muotin kuvaus | tasainen |
| Tuotetyyppi | karkean puhdistuksen hiomanailon |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Hienousaste | keskikarkea |
| Kovuusaste | pehmeä |
| Suositeltu kierrosluku | 5000 - 7000 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku: | 11000 min-1 |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G566758125 |
|---|---|
| EAN | 4067263046882 |