Hiomapaperisarja 50 kpl reikien määrä 14
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Sitkeä E-paperi, siroteltu korundilla (KP508E). Kiinnitetään puristamalla tasohiomakoneisiin.
Kiinnitetään puristamalla tasohiomakoneisiin.
Käyttötiedot
Metallin ja kovapuun hionta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hiomapaperin pituus | 280 mm |
|---|---|
| Hiomapaperin leveys | 115 mm |
| Tuotetyyppi | Hiomapaperi |
| Pituus | 280 mm |
| Leveys | 115 mm |
| Hienousaste | keskikova |
| Raekoko | 120 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 557630 |
|---|---|
| EAN | 4018875919262 |