Käsihiomatuki tarrakiinnityksellä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Elastisesta vaahtokumista, nopeampi arkin vaihto tarrakiinnityksen ansiosta.
Erittäin hyvä käsiteltävyys ergonomisesti muotoiltujen sormikolotusten ansiosta.
Käyttötiedot
Pintojen ja muotojen käsinhionta. Ei vaaraa, että hiomapaperi liukuu.
Hiomapaperikiekoille ⌀125 mm tai ⌀150 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hiomatuki |
|---|---|
| Materiaali | Solukumi |
| Pituus | 125 mm |
| Leveys | 81 mm |
| Korkeus | 51 mm |
| Leveys | 88 mm |
| Pituus | 150 mm |
| Korkeus | 51 mm |
| Sormikoloilla | kyllä |
| Sopii tarrakiinnitteisen hiomalaikan ⌀:lle | 150 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 567857 |
|---|---|
| EAN | 2050001030726 |