Hiomakangas taloudellisella rullalla (A) tukeva, erittäin joustava 50 mm × 50 m 320
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tiheäkudoksinen, tukeva ja erittäin joustava puuvillakangas (öljyn- ja petroolinkestävä) tasaisesti sirotellulla, täysin hartsisidotulla normaalilla raekoolla (A). Mukautuu täydellisesti työkappaleen geometriaan.
Suurin hiontateho ja pitkä kestävyys.
Taloudellinen rulla käytännöllisessä annostelijassa, jossa tarkistusikkuna nopeaan tason seurantaan ja korkealaatuinen repäisyterä.
Käyttötiedot
Täydellinen metallille. Soveltuu myös puun ja lakan työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 50 mm |
| Hioma-aine | Korundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 50 mm × 50 m |
| Integroitu repäisyterä | kyllä |
| Hienousaste | erittäin hieno |
| Annostelijan syvyys | 205 mm |
| Annostelijan korkeus | 205 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G556970320 |
|---|---|
| EAN | 4045197808219 |