Hiomakangas edullisessa rullassa (A) kestävä, erittäin joustava 40 mm×50 m 240
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tiiviisti kudottu, kestävä ja erittäin joustava puuvillakangas (öljyn- ja petrolinkestävä), jossa tasaisesti levitetty, täyshartsisidottu normaalirae (A). Täydellinen mukautuminen työkappaleen geometriaan.
Suurin hiomateho ja pitkä kestoikä.
Käytännöllinen edullinen rulla annostelijassa, jossa käytännöllinen tarkistusikkuna nopeaan määrän tarkistamiseen ja korkealaatuinen repäisyterä.
Käyttötiedot
Täydellinen metallille. Soveltuu myös puun ja lakan työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 40 mm |
| Hioma-aine | Korundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Integroitu repäisyterä | ja |
| Hienousaste | hieno |
| Raekoko | 240 |
| Annostelijan syvyys | 205 mm |
| Annostelijan korkeus | 205 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G556965240 |
|---|---|
| EAN | 4045197808301 |