Pyörivä viila Z-teräs – karkea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Innovatiivinen hammastusgeometria mahdollistaa erittäin korkean työstötehon yhdistettynä rauhalliseen käyntiin ja hyvään ohjattavuuteen. Optimaalinen lastunmuodostus (ei teräviä lastuja) takaa korkean pintalaadun. Varren ⌀ 6 mm.
Käyttötiedot
Optimoitu teräksen ja valuteräksen työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörivä viila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Muotin kuvaus | Kaari kärjellä |
| Pään pituus | 19 mm |
| Lyhenne hammastus | Z-teräs |
| Hammasjako | karkea |
| Sarja | Z-hammastus teräkselle |
| Kokonaispituus | 64 mm |
| Muoto | G1020 |
| Pään ⌀ | 9.6 mm |
| Varren ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 540740 |
|---|---|
| EAN | 4045197804914 |