Timanttihiomakuppilaikka STARTEC XP-P D×T×H (mm) D64 D64
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tehokkaat hiomakupit, joissa metallisidoksinen timanttipinnoite, korotettu lujuus ja optimoitu timanttijyvän sidontakyky. Optimaalisen jyvä-sidosyhdistelmän aikaansaama leikkausvoimien pienentyminen mahdollistaa maksimaalisen hiontavaikutuksen ja suuret syöttönopeudet. Paras reunavakaus parantaa profiilitarkkuutta myös suurilla syöttönopeuksilla ja pidentää hiontavälejä tasaisen pintatuloksen ansiosta.
Spesifikaatio: D64BXP-P STARTEC XP-P.
Käyttötiedot
Tehokkaat hiomalaikat (urahiominen) pyöriville VHM-leikkuutyökaluille. Märkähiontaan öljyllä (suositus) tai emulsio/vedellä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Spesifikaatio | D64BXP-P STARTEX XP-P |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hiomakuppi |
| Levyn ⌀ d | 125 mm |
| Tuotenimen attribuutti | 125×40×20 |
| Laikan leveys d | 40 mm |
| Reikä-⌀ h | 20 mm |
| Muoto | 11V9 |
| Hiomapinnan leveys w, etupuoli | 3 mm |
| Hiomapinnan korkeus x | 10 mm |
| Hioma-aine | Timantti |
| Hionta-aineen nimike | D |
| Muoto | 11V9 |
| Spesifikaatio | D64BXP-P STARTEX XP-P |
| Hioma-aine | Timantti |
| Raekoko | D64 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G597956D64 |
|---|---|
| EAN | 9003172004655 |