Keraaminen hiomakuppilaikka D×T×H (mm) 80×40×20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Hiomakuppi, jossa:
Käyttötiedot
- yleiskäyttöinen leikkaavien työkalujen, kuten porien, jyrsimien jne., hiontaan
- Märkähiontaa emulsiolla tai hiomaöljyllä suositellaan. <Malli
- yleiskäyttöinen leikkaavien työkalujen, kuten porien, jyrsimien jne. hiontaan
- Märkähiomista emulsiolla tai hiontaöljyllä suositellaan.
Valkoinen jaloalumiinioksidi. Spesifikaatio: SD83AII7PVK3F steel universal.
Rakenne
Hiomakuppi:
Käyttötiedot
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Spesifikaatio | SD83AII7PVK3F steel universal |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hiomakuppi |
| Levyn ⌀ d | 80 mm |
| Tuotenimen attribuutti | 80×40×20 |
| Hiontamenetelmä | Työkalujen hionta |
| Laikan leveys d | 40 mm |
| Reikä-⌀ h | 20 mm |
| Seinämäpaksuus w | 6 mm |
| Paksuus e | 10 mm |
| Muoto | 6 |
| Hioma-aine | Valkoinen jaloalumiinioksidi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Muoto | 6 |
| Spesifikaatio | SD83AII7PVK3F steel universal |
| Hioma-aine | Valkoinen jaloalumiinioksidi |
| Raekoko | 80 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 597010 |
|---|---|
| EAN | 9003174750277 |