Keraaminen hiomakuppilaikka D×T×H (mm) 100×50×20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hiomakuppi, jossa:
Etu
Täydellinen fenoplastikyllästys parantaa reunan vakautta.
Käyttötiedot
- yleiskäyttöinen leikkaavien työkalujen, kuten porien, jyrsinten jne. hiontaan
- Suositellaan märkähiontaa emulsiolla tai hiontaöljyllä.
Rakenne
Sinterikorundi, hieno raekoko 80, korkealegiselle teräkselle jopa 67 HRC. Spesifikaatio: 454A801N5V3U5 steel high alloyed.
Etu
Täydellinen fenoplastikyllästys parantaa reunan vakautta.
Malli
Hiomakuppi, jossa:
Etu
Täyspintainen fenoplastikyllästys parantaa reunavakautta.
Käyttötiedot
- yleiskäyttöinen leikkaavien työkalujen, kuten porien, jyrsinten jne. teroitukseen
- Märkähiominen emulsiolla tai hiomaöljyllä suositeltavaa.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Spesifikaatio | SD83AII7PVK3F steel universal |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hiomakuppi |
| Levyn ⌀ d | 100 mm |
| Tuotenimen attribuutti | 100×50×20 |
| Hiontamenetelmä | Työkalujen hionta |
| Laikan leveys d | 50 mm |
| Reikä-⌀ h | 20 mm |
| Seinämäpaksuus w | 10 mm |
| Paksuus e | 10 mm |
| Muoto | 6 |
| Hioma-aine | Valkoinen jalokorundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Muoto | 6 |
| Spesifikaatio | 454A801N5V3U5 steel high alloyed |
| Hioma-aine | Sinterikorundi |
| Raekoko | 80 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 597025 |
|---|---|
| EAN | 9003170028196 |