Keraaminen hiomakuppilaikka D×T×H (mm) SC80 Sc80
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hiomakuppi, jossa:
Käyttötiedot
- yleiskäyttöinen leikkaavien työkalujen, kuten porien, jyrsinten jne. hiontaan
- Märkähiontaa emulsiolla tai hiomaöljyllä suositellaan. <Rakenne
- yleiskäyttöinen leikkaavien työkalujen, kuten porien, jyrsinten jne. hiontaan
- Märkähiontaa emulsiolla tai hiomaöljyllä suositellaan.
Pii karbidi, vihreä, hieno raekoko 80, kovametalleille ja pinnoitetuille työkaluille. Spesifikaatio: C80I5V15-W-Carbide.
Rakenne
Hiomakuppi, jossa:
Käyttötiedot
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Spesifikaatio | C80I5V15-W-Carbide |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hiomakuppi |
| Levyn ⌀ d | 100 mm |
| Tuotenimen attribuutti | 100×50×20 |
| Hiontamenetelmä | Työkalujen hionta |
| Laikan leveys d | 50 mm |
| Reikä-⌀ h | 20 mm |
| Seinämäpaksuus w | 10 mm |
| Paksuus e | 10 mm |
| Muoto | 6 |
| Hioma-aine | Vihreä piikarbidi |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Muoto | 6 |
| Spesifikaatio | C80I5V15-W-Carbide |
| Hioma-aine | Vihreä piikarbidi |
| Raekoko | 80 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G597021SC80 |
|---|---|
| EAN | 9003171391558 |